DARMOWA wysyłka dla zamówień o wartości powyżej 50 zł!

#OdkryjNaturalnePiękno

Budowanie w kobietach wewnętrznego przekonania o swoim pięknie od było dla nas motywem do stworzenia marki Broosa. Pomoc w doborze perfekcyjnej, idealnie podkreślającej kształty bielizny jest misją, która każdego dnia motywuje nas sprawiania, aby świat stawał się piękniejszy. 

Z tego powodu stworzyliśmy kampanię społeczną pod hasłem #OdkryjNaturalnePiękno, która ma na celu pomoc kobietom w odkryciu drzemiącego w nich piękna. Wiele z nas wciąż żyje w przekonaniu, że do uzyskania ponętnych krągłości konieczna jest głodowa dieta, morderczy wysiłek lub operacje plastyczne. W pogoni za idealnym ciałem kobiety często nie zdają sobie sprawy z ich negatywnych skutków.
 
Czy wiesz, że stopień śmiertelności kobiet chorych na anoreksję przekracza 20%?

Czy wiesz, że z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że aż 15,9% Polaków skarży się na problemy związane ze stawami, będące następstwem przemęczenia i nadmiernego wysiłku fizycznego?

Czy wiesz, że według badań Amerykańskiego Stowarzyszenia Estetycznych Operacji Plastycznych w ciągu 3 lat od operacji aż w przypadku 56% kobiet występują komplikacje pozabiegowe mające negatywny wpływ ich zdrowie?
 

 Powyższe fakty dają nam sporo do myślenia i nie zamierzamy przechodzić obok nich obojętnie, pozwalając kobietom na niszczenie własnego ciała. Jeżeli chcesz pomóc nam w promocji tej szlachetnej idei, zachęcamy Cię się do podzielenia się nią ze światem w mediach społecznościowych. Wystarczy, że opublikujesz na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku zdjęcie opatrzone hasztagiem #OdkryjNaturalnePiękno, na którym oznaczysz nasz sklep, a otrzymasz od nas w prezencie upominek.