DARMOWA wysyłka dla zamówień o wartości powyżej 50 zł!

O nas

Broosa to marka, która została powołana do życia z pasji do piękna i potrzeby dbałości o własne ciało. Wprowadza na polski rynek innowacyjną technologię bielizny, która ma za zadanie poprawić wygląd każdej Polki, niezależnie od potrzeb. Broosa skupia się nie tylko na pomocy w wyborze odpowiedniej, nowoczesnej bielizny, znacznie ułatwiającej życie, ale także na wysokiej jakości produktach, bezpiecznych dla zdrowia. 

Misja

Pragniemy, by nasze produkty dawały poczuczucie wolności, lekkości i zmysłowości. Wierzymy, że pewna siebie kobieta, akceptująca swoje ciało, osiągnie wiele w życiu. Naszym klientkom proponujemy niebanalne rozwiązania, które mają za zadanie poprawić ich sylwetkę w bezpieczny, nieinwazyjny sposób. Szukamy coraz to lepszych sposobów na pokazanie, że zależy nam na szczęściu kobiet i ich wyglądzie. 

Wizja

Nasze usługi traktujemy nie tylko jako zwyczajną pracę, ponieważ wiemy, że dzięki naszym produktom kobiety będą pewne swoich wdzięków i po zakupach w naszym sklepie już nigdy nie pomyślą o sobie negatywnie i krzywdząco. Wierzymy, że odpowiednia bielizna może zdziałać cuda.

Produkty 

Tworzona przez nas bielizna zapewnia nieosiągalny wcześniej poziom wygody i komfortu. Brak zapięć i ramiączek w naszych samonośnych biustonoszach powoduje, że nie są one w ogóle widoczne. Każda kobieta, z małym lub dużym biustem, znajdzie w naszej ofercie stanik z zapięciem, który zapewni jej wspaniały wygląd dzięki bieliźnie z efektem push up lub z efektem lift up. Specjalnie zaprojektowane figi uwydatnią kobiece pośladki, natomiast wkładki i naklejki na piersi w dyskretny sposób podkreślą sylwetkę klientki.

 

"Każda kobieta jest wyjątkowa, a naszym zadaniem jest to ciągle podkreślać"