DARMOWA wysyłka dla zamówień o wartości powyżej 50 zł!

Odette - Biustonosz bez ramiączek z wymiennymi zapięciami

Odette - Biustonosz bez ramiączek z wymiennymi zapięciami

Czy wiesz, jak wygląda odpowiednia, nieziemsko wygodna i idealnie praktyczna bielizna, na punkcie której chciałabyś oszaleć? Odpowiedni stanik nie tylko utrzymuje kobiece piersi w pionie, ale i odpowiednio je modeluje. Sprawia, by wyglądały pięknie pod każdym ubraniem, nawet mocno obcisłym. Dobry stanik to też wygodny stanik, z którym nie trzeba się siłować podczas ubierania, a który jest dodatkowo bardzo praktyczny. Czy w ogóle istnieje taka bielizna? Chciałoby się od razu powiedzieć, że to przecież niemożliwe, ale dla Broosa nie ma projektów niemożliwych. Dlatego już teraz przedstawiamy model Odette, stanik push up z wymiennym zapięciem i bez ramiączek, który zmieni postrzeganie wielu kobiet na funkcjonalną i innowacyjną bieliznę.

Stanik z push up skrojony na miarę

Innowacja niektórych staników leży przede wszystkim w połączeniu estetycznego wyglądu z praktycznymi funkcjami, które ułatwiają dobieranie stylizacji i użytek codzienny. O wiele lepiej pracuje się w wygodnym staniku, który nigdzie nie uciska i nie wywijają się mu ramiączka. O ile lubimy ich brak pod bluzką, o tyle nie zawsze taka bielizna jest stabilna i mamy wrażenie, że może zsunąć się z piersi przy dynamicznych ruchach. Tymczasem model Odette, dzięki mocnemu zapięciu z tyłu, które stabilizuje całą konstrukcję produktu, sprawia, że noszenie go jest bardziej niż wygodne i komfortowe.

W biustonoszu push up mamy do czynienia z dwoma wymiennymi zapięciami, które łączy się po bokach haftkami, ale nie centralnie z tyłu. Poprzez takie zaprojektowanie, zapięcie nie przeszkadza przy długim siedzeniu w biurze czy w różnego rodzaju ćwiczeniach sportowych. W razie potrzeby możemy zmienić zapięcie z czarnego lub cielistego na transparentny. Czyli taki, który po prostu nie rzuca się w oczy, a przy okazji pełni bardzo ważną rolę i stabilizuje bieliznę. Dzięki temu możesz ubierać ten stanik, gdzie tylko chcesz, a zawsze będziesz wyglądać pięknie i seksownie.

Bielizna z wymiennymi zapięciami zawsze i wszędzie

Biustonosz ten wykorzystasz dosłownie przy każdej sposobności. Nie rezygnuj z niego nawet przy codziennych stylizacjach do pracy czy szkoły. Stanik dobrze sprawdzi się przez kilkanaście godzin. Nie zsunie się z piersi, będzie je równo podtrzymywał przez cały ten czas, a dodatkowo, dzięki wysokiej jakości materiałowi i wentylacji, skóra zakryta nie będzie się nadmiernie pocić. To zapewni komfort absolutny i poczucie czystości oraz świeżości. W tym staniku możesz nie tylko pracować czy uczyć się, ale także uprawiać aktywny i intensywny sport. To kolejny plus tego modelu. O innych, jeszcze nieopisanych, przekonaj się sama, klikając w ten link.


1 komentarz

  • klasyk, w mojej szafie taki stanik to must have

    Gosia

Zostaw komentarz