DARMOWA wysyłka dla zamówień o wartości powyżej 50 zł!

Jak zakładać stanik samonośny?

Jak zakładać stanik samonośny?

To pytanie zadają sobie wszystkie świeżo upieczone właścicielki samonośnej bielizny, z którym nie zawsze umieją sobie poradzić. Z tego względu biustonosze leżą na samym dole szuflady wsypialni i są zupełnie nieużywane, pomimo ich praktyczności i wygody. Dlatego w krótkich, acz treściwym artykule przypominamy, że dzięki kilku gestom na nowo pokochasz swoje samonośne biustonosze. Możemy ci to obiecać już teraz!

Krok pierwszy: Nie słuchaj wszystkich, słuchaj siebie

Być może przeczytałaś w sieci za dużo negatywnych komentarzy na temat trzymania się staników na piersiach przy intensywnych aktywnościach. Tak naprawdę może się to zdarzyć – ale tylko w momencie, kiedy stanik będzie źle dobrany. Rozmiar miseczki w przypadku tego biustonosza jest bardzo, ale to bardzo istotny. Jeżeli kupiłaś więc dobry biustonosz – śmiało, spróbuj się do niego przekonać z naszymi poradami.

Krok drugi: Zdejmij osłonkę

Zdejmij ją i zostaw w bezpiecznym miejscu, na przykład w szufladzie z bielizną. Osłonka jest bardzo ważna, a nienaruszona oznacza, że stanik jest gotowy do użytku. To dzięki niej biustonosze samonośne tak dobrze trzymają się na kobiecych piersiach, ponieważ żel nie wysycha podczas nieużywania bielizny.

Krok trzeci: Przyłóż na odpowiedniej wysokości

To bardzo ważny moment, który decyduje o twoim komforcie i wygodzie. Przyłóż stanik na tej samej, odpowiedniej wysokości do biustu, by dopasował się do kształtu twoich piersi. Nie martw się, jeżeli za pierwszym razem nie uda ci się tego dokonać – zawsze możesz poprawić czynność. Powiemy więcej, że nawet musisz to zrobić. Dla własnej satysfakcji.

Krok czwarty: Ściągnij miseczki

Istotne jest to w momencie, w którym posiadamy stanik ze ściągaczem. Samonośna bielizna z tego typu urozmaiceniem powoduje, że piersi wyglądają na pełniejsze i bardziej jędrniejsze, nieważne pod jakim materiałem ubrania. Jest to sposób na wyrażenie siebie – dlaczego więc miałabyś z niego rezygnować? Jeden ruch pozwoli ci na uśmiech.

Krok piąty: Ciesz się wolnością

Staniki samonośne to nie tylko poprawienie swojego wyglądu, to też pewnego rodzaju wolność od pasków, ramiączek, zapięć, które uwierają, wywijają się i wbijają w delikatną kobiecą skórę pleców i ramion. Nierzadko krępują ruchy. Natomiast bielizna samonośna z efektem push up jest zupełnie inna. Zapewnia maksymalny komfort podczas wielu ćwiczeń i aktywności. Pamiętaj, że jesteś tego warta.

Zobacz nasze samonosne staniki: 

  • Adele -  motylkowy samonośny biustonosz ściągający
  • Avril - samonośny biustonosz
  • Chloe - okrągły samonośny biustonosz ściągający
  • Ines - samonośny biustonosz z obniżonym dekoltem

 


2 komentarze

  • trochę mało konkretnie, ale lepsze to niż nic

    Beti
  • super! dzięki za jasne instrukcje jak to robić, bo mialam z tym troche glowkowania

    Natalia

Zostaw komentarz